+4771268050

Om oss:

I 2019 fusjonerte Svanpro AS og Torabu AS

Mer informasjon kommer

Våre ansatte:

Ny plante som vokser

Erling Hustad

Daglig leder

476 05 620

erling@aspekthustadvika.no

Ny plante som vokser

Heidi Dale

Nest Leder

Attføring og fagansvarlig

951 06 282

Heidi@aspekthustadvika.no

Ny plante som vokser

Anita Reitan

Avdelingsleder Eide

  906 82 486

anita@aspekthustadvika.no

Ny plante som vokser

Ranja Hustad

Avdelingsleder Tornes

  922 23 205

ranja@aspekthustadvika.no

Ny plante som vokser

Nil Georg Børve

Attføring/veileder

   902 34 266

nils@aspekthustadvika.no

Ny plante som vokser

Miljøstasjonen Eide

   404 35 531

Ny plante som vokser

Geir og jonas
Trevare avdelingen tilretteleggere

   473 87 925

geir@aspekthustadvika.no

Ny plante som vokser

Ingvar I. storvik
Tilrettelegger Rastebord/utemøbler

   907 27 235

ingvar@aspekthustadvika.no

Ny plante som vokser

Servicegruppen
Tilretteleger Karin strand Stene

   996 34 313

karin@aspekthustadvika.no

Ny plante som vokser

Carina M. Ims

Veileder

   911 27 247

  carina@aspekthustadvika.no

Ny plante som vokser

Gry Moen

Veileder

   404 66 811

  gry@aspekthustadvika.no

Ny plante som vokser

Mariane og Edel

Tilrettelegere vaskeriet

   950 98 930

  vaskeriet@aspekthustadvika.no